ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

ایمیلinfo@srta.ir

خدمات آنلاینwww.srta.ir

تلفن تماس:۸۸۲۴۰۰۰۹ - ۰۲۱

چشم انداز صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی رسیدن به رتبه اول بین کلیه صندوق‌های رفاه و تامین آتیه بانک‌های کشور در ارائه خدمات رفاهی به اعضای صندوق طی ۵ سال آینده است.

تاریخچه و موضوع فعالیت صندوق رفاه و تامين آتیه کاركنان بانک کشاورزی؛

صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی در سال ۱۳۸۳ به منظور کمک به وضعیت رفاهی و معیشتی پرسنل بانک، افراد شاغل، بازنشسته و از کار افتاده راه اندازی شد و با توجه به استقبال همکاران و حمایت‌های هیات مدیره محترم بانک با شماره ۱۷۴۶۸ به ثبت رسید.
ارکان صندوق شامل (مجمع عمومی، هیات مدیره صندوق و بازرسین) است که مجامع عمومی عادی و فوق‌العاده را مطابق اساسنامه صندوق برگزار می‌کنند. مديرعامل صندوق که بالاترین مرجع تصمیم گیری است از میان اعضای هیات مدیره، کارکنان یا افراد خارج از بانک، بنا به پیشنهاد هیات ‌مدیره صندوق و با تصویب هیات‌ مدیره محترم بانک منصوب می‌شود.
 
موضوع فعالیت صندوق در حال حاضر علاوه بر رسالت خود که تامین رفاه و آسایش همکاران شاغل، بازنشسته و از کار افتاده بوده، حضور هر چه فعالتر در بازار سرمایه گذاری مثل بیمه، ساختمانی، بازرگانی، تامین منابع انسانی و ايجاد شبكه شركاي تجاري برای افزایش منابع مالی مورد نیاز و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات است.
 

چشم انداز ؛

چشم انداز صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی رسیدن به رتبه اول بین کلیه صندوق‌های رفاه و تامین آتیه بانک‌های کشور در ارائه خدمات رفاهی به اعضای صندوق طی ۵ سال آینده است.


ماموریت ؛

ماموريت اصلی صندوق رفاه و تامین آتیه برای دستیابی به این چشم انداز، اعطای پاداش پایان خدمت، اعطای کمک هزینه معیشتی به کارکنان بازنشسته، از کارافتاده و وظیفه بگیر، تسویه مانده بدهی انواع تسهیلات مسکن، تعمیرات و ضروری دوران اشتغال کارکنان فوت شده، اعطای کمک هزینه دفن و کفن، سرمایه گذاری پس انداز و اقساط دریافتی از کارکنان، اعطای کمک‌های بلاعوض و تسهیلات بانکی به کارکنان، ارائه کلیه خدمات ضروری  به خانواده همکاران متوفی، اعطای حق بیمه  به از کارافتادگان و افرادی که دچار نقص عضو شده و انجام سایر فعالیت‌های رفاهی و معیشتی متناسب با نیاز جامعه هدف صندوق است.


اهداف و برنامه ها ؛

در این راستا صندوق رفاه و تامین آتیه سعی و تلاش خود را برای اصلاح و بهینه سازی ساختار اجرایی خود به کار برده است. راه اندازی شرکت هاي سرمایه گذاری با اتکا به نیروهای مستعد و توانمند بانک از شاغل و بازنشسته از قدم‌های اصلی در پیشبرد این هدف مهم است.

امید داریم با به کارگیری آخرین علوم و تکنولوژی روز و ورود به بازار کسب و کار در حوزه‌های مالی، بازرگانی، گردشگری، ساختمانی و فناوری اطلاعات و تمرکز به کارایی، افزایش بهره وری و سود سرشار محقق شود تا علاوه بر افزایش منابع و دارایی صندوق، ارتقای خدمات و بهبود معیشت همکاران عضو در سراسر کشور میسر شود.

 

 

پیام مدیرعامل

به نام خداوند جان و خرد

صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی با ماموریت انجام کلیه فعالیت‌های رفاهی و معیشتی متناسب با نیاز جامعه هدف، تشکیل و در مسیر دستیابی به رتبه اول در بین تمامی صندوق‌های بازنشستگی کشور در حال فعالیت و شکوفائی است.
این صندوق انجام کلیه فعالیت‌ها در مسیر رشد و بالندگی را از طریق تمرکز ویژه بر انتظارات اعضاء و سایر ذینفعان در سایه رعایت الزامات قانونی، مقررات مالی و اقتصادی کشور و احترام به ارزش‌های سازمانی خود با محوریت اهداف کلان به شرح زیر را در دستور کار خود قرارداده است.

 • بهينه سازي دارايي و سبد پورتفوي سرمايه گذاري صندوق بر اساس برنامه استراتژیک
 • صيانت و امانت‌داري از دارايي‌ها
 • رعايت موازين اخلاق حرفه‌اي و شفافيت در اطلاع رساني
 • تامین رضایت اعضاء صندوق با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ها و خدمات نوین
 • بهبود مستمر کارایی و اثر بخشی نظام‌های مدیریتی در راستای بهبود عملکرد صندوق
 • تمرکز بر اصل شایسته گزینی و شایسته‌داری و تلاش در جهت ارتقای دانش فنی کارکنان
 • فراهم کردن محیط کار مناسب با ترویج فرهنگ مشارکت کارکنان
 • حفظ و ارتقاء سرمايه‌هاي انساني كارآمد
 • اشاعه فرهنگ حمایتی برای درک نیازها و تحقق بخشیدن آنها
 • ایجاد شبکه شرکای تجاری با رویکرد افزایش درآمد و ارائه خدمات بیشتر

در این راستا می‌کوشیم تا ضمن حفظ، توسعه و ارتقای فعالیت‌های صندوق، با بهره‌گیری از پتانسیل‌های داخلی و ایرانی نسبت به برون سپاری و توسعه فعالیت‌های خود اقدام کنیم و با تعهد و حمایت کامل از موارد اشاره شده، کلیه کارکنان را برای نیل به چشم انداز سازمان و حرکتی شایان توجه در مسیر تحقق اهداف سازمانی ترغیب و انتظار داریم که کلیه مدیران، مسئولین و کارکنان ضمن احترام به اصول فوق، همفکری و مشورت لازم به منظور بهبود مستمر و تداوم تناسب و کارایی نظام‌های مدیریتی را به عنوان بستری جهت سرآمدی، سرلوحه اقدامات خویش قرار دهند. بدیهی است که انجام و رعایت این موارد در جهت پاسخ به هنگام و دقیق به اعضاء محترم صندوق رفاه و تامین آتیه حسب خط مشی ترسیمی خواهد بود.  
امید است با استعانت از الطاف الهی و حمایت و پشتیبانی هیات مدیره محترم، مدیر عامل ارجمند، معاونین توانمند، مدیران هوشمند و کارشناسان فکور بانک کشاورزی و سازمان‌های تابعه، بتوانیم گامی موثر در تقویت، بهبود و ارتقای بهره‌وری برداریم.  

خدایا چنان کن سرانجام کار                تو خوشنود باشی و ما رستگار

 با سپاس؛
داریوش زلقی

بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها

لیست بروز مراکز خدمات درمانی طرف قرارداد با بانک کشاورزی از لینک زیر در دسترس می باشد

ادامه مطلب

کانون بازنشستگی

آشنایی با کانون بازنشتگی صندوق رفاه و تعاون آتیه کارکنان بانک کشاورزی و مشاهده اطلاعات تماس

ادامه مطلب

تسهیلات

آیین نامه پرداخت تسهیلات از محل صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان بانک کشاورزی

ادامه مطلب

هلدینگ

معرفی شرکت های زیر مجموعه
(هلدینگ صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی)

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

خدمات صندوق

ماموریت اصلی صندوق رفاه و تامین آتیه ، اعطای پاداش پایان خدمت، اعطای کمک هزینه معیشتی به کارکنان بازنشسته،از کارافتاده و وظیفه بگیر، تسویه مانده بدهی انواع تسهیلات مسکن، تعمیرات و ضروری دوران اشتغال کارکنان فوت شده، اعطای کمک هزینه دفن و کفن، سرمایه گذاری پس انداز و اقساط دریافتی از کارکنان، اعطای کمکهای بلاعوض و تسهیلات بانکی به کارکنان، ارائه کلیه خدمات ضروری  به خانواده همکاران متوفی ، اعطای حق بیمه  به از کارافتادگان  و افرادی که دچار نقص عضو شده و انجام سایر فعالیتهای رفاهی و معیشتی متناسب با نیاز جامعه هدف صندوق می باشد

خدمات

صندوق رفاه و تعاون آتیه کارکنان بانک کشاورزی

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
Thursday, 18 July 2019
الخميس, ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰

اوقات شرعی