ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

چشم انداز، ماموریت، اهداف و برنامه ها

 

چشم انداز ؛

چشم انداز صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی رسیدن به رتبه اول بین کلیه صندوق‌های رفاه و تامین آتیه بانک‌های کشور در ارائه خدمات رفاهی به اعضای صندوق طی ۵ سال آینده است. 
 

ماموریت ؛

ماموريت اصلی صندوق رفاه و تامین آتیه برای دستیابی به این چشم انداز، اعطای پاداش پایان خدمت، اعطای کمک هزینه معیشتی به کارکنان بازنشسته، از کارافتاده و وظیفه بگیر، تسویه مانده بدهی انواع تسهیلات مسکن، تعمیرات و ضروری دوران اشتغال کارکنان فوت شده، اعطای کمک هزینه دفن و کفن، سرمایه گذاری پس انداز و اقساط دریافتی از کارکنان، اعطای کمک‌های بلاعوض و تسهیلات بانکی به کارکنان، ارائه کلیه خدمات ضروری  به خانواده همکاران متوفی، اعطای حق بیمه  به از کارافتادگان و افرادی که دچار نقص عضو شده و انجام سایر فعالیت‌های رفاهی و معیشتی متناسب با نیاز جامعه هدف صندوق است.

 

اهداف و برنامه ها ؛

در این راستا صندوق رفاه و تامین آتیه سعی و تلاش خود را برای اصلاح و بهینه سازی ساختار اجرایی خود به کار برده است. راه اندازی شرکت هاي سرمایه گذاری با اتکا به نیروهای مستعد و توانمند بانک از شاغل و بازنشسته از قدم‌های اصلی در پیشبرد این هدف مهم است.

 

امید داریم با به کارگیری آخرین علوم و تکنولوژی روز و ورود به بازار کسب و کار در حوزه‌های مالی، بازرگانی، گردشگری، ساختمانی و فناوری اطلاعات و تمرکز به کارایی، افزایش بهره وری و سود سرشار محقق شود تا علاوه بر افزایش منابع و دارایی صندوق، ارتقای خدمات و بهبود معیشت همکاران عضو در سراسر کشور میسر شود.

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
Thursday, 18 July 2019
الخميس, ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰

اوقات شرعی