ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

وبلاگ صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی

‎« همکاران بازنشسته و برگزاری نمایشگاه صنایع غذائی , صنایع دستی , هنر و سوغات »

‎« همکاران بازنشسته و برگزاری نمایشگاه صنایع غذائی , صنایع دستی , هنر و سوغات »

‎نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه صنایع غذائی , صنایع دستی , هنر و سوغات در روز جمعه سوم اسفند ماه در برج اساتید و به همت خانم اکبری بازنشسته محترمه بانک کشاورزی و با هدف فرهنگ سازی , حمایت از تولیدات و محصولات خانگی و آموزش نحوه استفاده و بکارگیری صحیح توانائی ها و استعدادهای افراد برگزار گردید .

 

در این رویداد علاوه بر عرضه محصولات خانگی , کارگاههای آموزشی كاربردي و دوره های چگونگی شناسائی مدل کسب و کار , آینده کسب و کار و بررسی کسب و کارهای جدید در ایران توسط مدرسین بین المللی برگزار شد .

‎زهرا اکبری به همراه خانم ها سعیدی و افتخاری همکاران بازنشسته به همراه سایر شرکت کنندگان اقدام به برپائی غرفه های از محصولات خود نمودند که با استقبال بازدید کنندگان قرارگرفت .

‎برگزار کننده این نمایشگاه به همکاران بازنشسته خود توصیه کرد که میتوانند از طریق حضور در کلاسهای آموزشی نسبت به آموزش دوره های مختلف اقدام و در راستای پرنمودن اوقات فراغت و سلامت فکری و جسمی آموخته های خود را به کار گیرند .

‎در پایان ایشان اعلام نمودند تمامی درآمد حاصل از برگزاری دوره های آموزشی یاد شده صرف موسسه خیریه  « رعد »  خواهد شد .

WhatsApp Image 2019 02 26 at 10.11.34

 

WhatsApp Image 2019 02 26 at 10.11.37

خواندن 808 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱
  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱
   
 • ایمیل: info@srta.ir

آخرین اخبار صندوق