ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: /home/srtabkii/public_html/portal/images/news57

×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news57

الزام شرکت ها به تهیه طرح مدل کسب و کار تا 20 آذرماه در هفتمین جلسه کمیته راهبردی

در هفتمین جلسه کمیته راهبردی صندوق رفاه و تامین آتیه مقرر شد:
الزام شرکت ها به تهیه طرح مدل کسب و کار تا 20 آذرماه


هفتمین جلسه کمیته راهبردی صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی با حضور مدیر امورمنابع انسانی بانک کشاورزی ، مدیرعامل صندوق و مدیران ارشد صندوق و هلدینگ برگزار شد.  

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزی ، در هفتمین جلسه کمیته راهبردی صندوق که با حضور جهانپور معماریان مدیرامورمنابع انسانی بانک کشاورزی و مدیران شرکت های زیرمجموعه صندوق تشکیل شد ، حاضران به ارایه گزارش هایی از فعالیت های شرکت های تحت مدیریت خود پرداختند .
در پایان این جلسه معماریان ، با اشاره به نقش انقلاب دیجیتال و مجازی در تغییرماهیت کسب و کارهای امروزی گفت : امروز کشور در بخش اقتصادی با 6 چالش اصلی روبروست . اما بی شک در آینده ای نزدیک صندوق ها و بحران های آنها نیز به یکی از چالش های کشور بدل خواهند شد.
وی ادامه داد : این درحالی است که امروز کسب و کارهای مجازی فضای اقتصاد جهان را متحول کرده است بطوریکه به عنوان مثال شرکت آمازون با همین شیوه امروز سالانه بیش از 700 میلیارد دلار درآمد دارد درحالیکه کل درآمد کشورما از نفت حدود 40 میلیارد دلار درسال است .
معماریان با تاکید براینکه بیشترین تاثیر انقلاب دیجیتالی امروز در حوزه اقتصاد دیده می شود خطاب به مدیران شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گفت : مهمترین هدف و فلسفه تشکیل صندوق ، استفاده از منابع مازاد برای سرمایه گذاری در بخش هایی است که سودی معقول و حداکثری را برای اعضای آن به همراه داشته باشد. بر همین  مبنا انتظار می رود که شما نیزبه عنوان مدیران بنگاه های کسب و کار وابسته به صندوق ، به گونه ای عمل کنید که در نهایت شاهد تحقق سود حداقلي 25-26 درصدی باشیم.
وی با اشاره به اینکه شرکتهای زیرمجموعه بانک می توانند از بسترهای موجود در بانک حداکثر استفاده را برای حذف پیمانکاران و کسب سود حداکثری ببرند گفت : مثلا شرکت ساختمانی هلدینگ می تواند پروژه های عمرانی و سازه ای بخش های مختلف بانک را انجام دهد اما در عین حال شرکتهای هلدینگ نباید خود را به بانک و پتانسیل های آن  محدود کنند. بلکه باید تلاش کنند تا به فضای آرمانی خط مشی تعیین شده خود دست پیدا کنند.    
مدير امور منابع انسانی بانک کشاورزی ، درعین حال تصریح کرد : واقعیت این است که هم اینک هلدینگ از شرایط خوبی از لحاظ اقتصادی و کسب و کار برخورداراست و حتی برای نخستین باراقدامات خوبی در جهت برندینگ شرکت ها و یکسان سازی لوگوهای آنها انجام شده که در نوع خود در کشور بی نظیر است .
وی از "دارایی های غیر مولد" به عنوان یکی از انتقادهای مطرح به این هلدینگ یاد کردکه می تواند به هویت و عملکرد آن آسیب برساند و گفت : برای جلوگیری از این مساله و همچنین تعیین خط مشی جدید و کلان هلدینگ صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزی ، مدیران شرکت های تابعه موظفند تا 20 آذرماه بیزینس مدل یا همان "مدل کسب و کار" به گونه ای که نشانگر خط مشی و سمت وسوی هدف گیری شرکتهاست را تدوین و ارایه کنند.
معماریان با تاکید براینکه شرکت ها در برنامه مدل های کسب و کار خود یا باید مزیت های رقابتی شرکتها و یا مزایای کاهش هزینه ها را لحاظ کنند  گفت : همچنین از این پس جلسات ماهیانه ای با مدیران شرکت ها برگزار می شود تا در خصوص نحوه برنامه ریزی و مشکلات احتمالی موجود برسر راه شرکت ها ، تبادل نظر داشته و عملکرد آنها را ارزیابی کنیم .

{gallery}news57{/gallery}

خواندن 670 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷
Monday, 22 October 2018
الإثنين, ۱۱ صَفر ۱۴۴۰

اوقات شرعی