ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
درخواست های نمايندگان بازنشسته ها در نشست بابلسر

درخواست های نمايندگان بازنشسته ها در نشست بابلسر

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین اتیه کارکنان بانک کشاورزی ، دکتر داریوش زلقی ، مدیرعامل این صندوق با اشاره به نتایج نشست برخی از مدیران ارشد بانک  با نمایندگان بازنشستگان استان های سراسرکشور در بابلسر گفت :  در این نشست دو روزه اعضای صندوق دغدغه ها ، انتقادها و نقطه نظراتشان را برای بهبود عملکرد صندوق مطرح کرده ، پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد تا پیشنهادهای مطرح شده در کمیته ای که از کارشناسان این صندوق تشکیل شده ، بررسی و نتایج آن به بازنشستگان اعلام شود.

وی در پاسخ به این سوال که در این نشست چه پیشنهادها و نقطه نظراتی از سوی اعضا و بازنشستگان صندوق مطرح شد ؟ گفت : یکی از پیشنهادهای مطرح شده این است که برای تقویت مالی صندوق سهم کارکنان اعم از شاغل و بازنشسته از 2.5 درصد به 3.5 درصد و سهم بانک از 6 درصد به 7.5 درصد افزایش داده شود ، همچنین پیشنهاد تجدید نظر و اصلاح اساسنامه و آیین نامه اجرایی صندوق رفاه بار دیگر در این نشست مطرح شد .
وی از حضور نماینده انتخابی کانون بازنشستگان در ترکیب هیأت مدیره صندوق به عنوان یکی دیگر از خواست های حاضران در این نشست یاد کرده و گفت : شفاف سازی و اعلام کتبی میزان موجودی هر فرد در صندوق با تفکیک سهم کارمند، سهم بانک، سود حاصله و جمع موجودی در پایان هر سال و فروش املاک و سهام شرکت هایی که سود دهی و بازدهی موثری ندارند در کنارعدم کسر کارمزد تضمین تسهیلات پرداختی بازنشستگان به دلیل ریسک صفر درصدی آن ، نیز از دیگردرخواست های مطرح شده از سوی اعضا درنشست یاد شده بود.
زلقی افزود : یکی دیگر از مواردی که در بابلسر مطرح شد این بود که از این پس تسهیلات بازنشسته ای که فوت می نماید از محل غرامت بیمه عمرکسر نشود ( البته درصورتیکه وظیفه بگیران متقاضی پرداخت اقساط بدهی باشند).
به گفته وی ، پوشش خدمات درمانی فرزندان ذکور بالای 27 سال تا دستیابی به شغل مناسب براساس تعرفه خاص(چنانچه در حوزه وظایف اداره رفاه نباشد) ، و همچنین همراهی یک نفر از اعضای خانواده در سفرهای سیاحتی بخش دیگری از مطالبات اعضای حاضر در این نشست بوده است .
مدیرعامل صندوق تصریح کرد : در این نشست مطالبه دیگری که بازنشتگان داشتند این بود که کمک هزینه معیشتی برمقدارحداقل 5.000.000 ریال و حداکثر 8.000.000 افزایش پیدا کند .
وی در پایان مجددا تاکید کرد : همانطور که گفته شد ، این درخواست ها در کمیته های تخصصی صندوق در حال پیگیری است تا بخش هایی ازآن که قابل اجرا باشد، در اولویت برنامه های آتي صندوق قرار گیرد.
به گفته زلقی؛ موضوعات مطرح شده فوق توسط كارگروهي متشكل از كاركنان صندوق، نمايندگان كانون مركزي بازنشستگان و شوراي مشاورين در حال بررسي است كه نتايج آن به زودی از طريق رسانه هاي رسمي به اطلاع اعضاء خواهد رسید .

خواندن 969 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷
Monday, 22 October 2018
الإثنين, ۱۱ صَفر ۱۴۴۰

اوقات شرعی