ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

آغاز مذاکرات صندوق رفاه و تامین آتیه برای سرمایه گذاری مشترک درخصوص ساخت پلی کلینیک

با برگزاری جلسه مدیران شرکت اتریشی "وامت " و صندوق رفاه و تامین آتیه کلید خورد:
آغاز مذاکرات صندوق برای سرمایه گذاری مشترک درخصوص ساخت پلی کلینیک


نشست مشترک هیات اتریشی و مدیران صندوق و گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز برای تاسیس پلی کلینیک در ایران برگزار شد .
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی ، داریوش زلقی ، مدیرعامل صندوق با اعلام خبر برگزاری این نشست مشترک گفت : این نشست در راستای اعلام آمادگی شرکت اتریشی "وامیت " برای سرمایه گذاری در بخش بهداشت و سلامت ایران تشکیل شد تا جنبه های مختلف چگونگی این همکاری بررسی شود.
وی با ذکر اینکه شرکت "وامت " ، یکی ازبزرگترین شرکت سازنده بیمارستان در سطح دنیاست که تاکنون موفق به احداث بیش از 800 بیمارستان و مرکزدرمانی در کشورهای گوناگون شده است ، افزود : در اولین جلسه از این نشست مشترک که با حضور "پیتر ورنر" ، مدیرعامل شرکت اتریشی و مدیران ارشد صندوق و هلدینگ سرمایه گذاری تدبیرآتیه سبز برگزار شد ، راهکارهای سرمایه گذاری مشترک این دومجموعه برای ساخت پلی کلینیکی تخصصی در ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

000
خواندن 457 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
Tuesday, 17 July 2018
الثلاثاء, ۰۴ ذو القعدة ۱۴۳۹

اوقات شرعی