ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
فروکش کردن تب تقاضای وام بین اعضای صندوق

فروکش کردن تب تقاضای وام بین اعضای صندوق

پس ازثبت نام 5700 نفر از اعضای صندوق برای دریافت تسهیلات واعطای وام به بیش از 4400 نفر از آنها به نظر می رسد موج تقاضای انواع تسهیلات در نظر گرفته شده در طرح سروش "مهر" فروکش کرده باشد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزی،  بهروز یزدان پناه ، رئیس اداره بیمه صندوق با اعلام این مطلب گفت : همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود تا پایان آبان ماه بیش از 5700 نفر از اعضای بازنشسته صندوق در قالب طرح سروش مهر ، درخواست دریافت تسهیلات را داشتند که از این تعداد بیش از 4400 نفر از همکارانی که پرونده هایشان تکمیل بوده است ، وام های خود را در یافت کرده اند .
وی در خصوص آمارمتقاضیان دریافت وام در ماه جاری نیز گفت : براساس آمار به دست آمده ، در ماه جاری فقط 700 نفر درخواست دریافت وام کرده اند که این امر نشان از فروکش کردن تب  همکاران برای دریافت این تسهیلات بوده است .
یزدان پناه در پایان با ذکر اینکه در مجموع بیش از 6400 نفر از حدود 8 هزار عضو صندوق برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند ، در مورد سرنوشت افرادی که تاکنون موفق به دریافت وام های خود نشده اند نیز گفت : از کلیه همکارانی که تاکنون موفق به دریافت وام های خود نشده اند درخواست می شود تا برای تکمیل پرونده های خود به ادارات مرکزی استان های محل سکونت خود مراجعه کنند تا پس از تکمیل پرونده ، در اسرع وقت ، تسهیلات درخواستی آنها به ایشان اعطا شود.

خواندن 671 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷
Monday, 22 October 2018
الإثنين, ۱۱ صَفر ۱۴۴۰

اوقات شرعی