ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
برگزاری نخستين جلسه هم انديشی نمايندگان بازنشستگان با مديران صندوق

برگزاری نخستين جلسه هم انديشی نمايندگان بازنشستگان با مديران صندوق

به دنبال دستور مديرعامل صندوق رفاه و تامين آتيه كاركنان بانك كشاورزي مبني بربرگزاري جلسه هايی براي تبادل نظرات با نمايندگان صندوق دراستان هاي مختلف ، روز دوشنبه نخستين جلسه نمايندگان بازنشستگان با مديران صندوق برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزی،  داریوش زلقی ، مدیرعامل صندوق
در پايان اين جلسه با اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسه 3 ساعته یاد شده گفت : در اين جلسه كه با حضور 11 نفر از نمايندگان صندوق در استان هاي مختلف كشور برگزار شد ، موضوعات مختلفي پيرامون دغدغه هاي اعضا و سوالات و ابهاماتي كه بازنشستگان عضو صندوق مطرح و در مورد آن بحث و تبادل نظر شد .
وي در ادامه با ذكر اينكه در اين جلسه موضوعات مطرح شده در همايش بابلسر و محورهاي مطالبات بازنشسته ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت گفت : همسان سازي حقوق بازنشسته ها ، افزايش كمك هزينه معيشتي براي بازنشسته ها ، افزايش پرداختي سهم بانك و شاغلان و كاهش سهم بازنشستگان از حق عضويت ماهيانه از جمله محورهاي بودند كه در اين نشست مورد بررسي و اظهار نظر قرار گرفت .
زلقي با اشاره به بخش های ديگري از محورهاي مطرح شده در جلسه ياد شده ادامه داد : از ديگر مواردي كه نمايندگان بازنشستگان برآن تاكيد داشتند ، شفاف سازي در مورد حسابهاي صندوق و همچنين اصلاح آيين نامه اين صندوق بود و موضوعاتي در خصوص بيمه بازنشستگان بود .
مديرعامل صندوق در پايان در تشريح نتايج اين جلسه نيز گفت : در راستاي مباحثي كه در اين جلسه مطرح شد و براي پيگيري مطالبات اعضاي صندوق ، مقرر شد تا براي پيگيري هر يك از مطالبات و دغدغه هاي اصلي مطرح شده در اين جلسه كارگروهي تشكيل شود و اين موارد را پيگيري و نتايج آنها را به اطلاع اعضاي اين جلسه و مديران صندوق برساند.
به گفته وي از اين پس اين جلسات كه در راستاي تعامل بيش از پيش بين نمايندگان بازنشسته ها و مديران صندوق برگزار مي شود ،؛ به صورت مستمر برپا خواهد شد .

خواندن 754 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
Tuesday, 17 July 2018
الثلاثاء, ۰۴ ذو القعدة ۱۴۳۹

اوقات شرعی