ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
افزایش اقدامات حمایتی صندوق رفاه و تامین آتیه

افزایش اقدامات حمایتی صندوق رفاه و تامین آتیه

کمک هزینه معیشتی بازنشستگان ،از کار افتادگان و وظیفه بگیران افزایش میابد.

 به گزارش روابط عمومی :داریوش زلقی مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی از به ثمر نشستن بررسی‌های کارشناسی در خصوص افزایش کمک هزینه معیشتی بازنشستگان ،از کار افتادگان و وظیفه بگیران خبر داد.
وی گفت از دیماه سال ۹۶ با برگزاری بیش از ۱۵ جلسه و ۵۰ ساعت کار کارشناسی میزان کمک هزینه معیشتی پرداختی ماهیانه به همکاران از نظر کیفی و کمی مطالعه و افزایش ۷۰ تا ۷۵ درصدی این مبلغ مورد توافق قرار گرفت.

 

zooghi

 

همچنین محمد نقی ذوقی رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان با اشاره به تاکید مدیر عامل محترم بانک و دستور ایشان برای مساعدت به بازنشستگان، از کار افتادگان و وظیفه بگیران و تلاشهای مدیریت صندوق رفاه و تامین آتیه گفت :تا پایان خردادماه این افزایش کمک هزینه معیشتی مربوط به سه ماهه ابتدای سال پرداخت خواهد شد. وی افزود با این تصمیم حداقل مبلغ کمک هزینه از ۱۷۵ هزار تومان به ۳۲۰ هزار تومان و حداکثر هزینه از ۲۴۵ هزار تومان به ۴۴۰ هزار تومان در سال ۹۷ افزایش خواهد یافت.

خواندن 630 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
Monday, 18 February 2019
الإثنين, ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰

اوقات شرعی