ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
آخرین اقدامات و برنامه‌های صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی

آخرین اقدامات و برنامه‌های صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی

 داریوش زلقی مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی آخرین اقدامات ،دستاوردها و برنامه‌های این صندوق را در سال ۹۷ تشریح کرد.

 داریوش زلقی مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی آخرین اقدامات ،دستاوردها و برنامه‌های این صندوق را در سال ۹۷ تشریح کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار ماهنامه پیام مهر از افزایش کمک هزینه معیشتی بازنشستگان از ابتدای امسال و پرداخت آن خبر داد و گفت پیوستن یک نفر از پیشکسوتان بانک کشاورزی به جمع اعضای هیئت مدیره صندوق رفاه و تامین آتیه، اصلاح ساختارهای بیمه ای، ارائه خدمات گردشگری و سفر با کمک های بلاعوض سفر و تسهیلات کم بهره ، شناسایی و ورود به بازارهای هدف سرمایه گذاری ،تغییرات ساختاری و ایجاد نهاد مالی و ارتباط موثر و کارساز با کانون بازنشستگان از مهمترین اقدامات و برنامه های صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی در سال ۹۷ می باشد. وی افزود در سال‌های ابتدایی کار صندوق با توجه به اینکه تعداد بازنشستگان بانک چندان چشمگیر نبود و شاغلان آن نسبت به بازنشسته ها عدد قابل توجهی داشت حق عضویت بیشتری وارد صندوق می شد و همان رقم جوابگوی خدمات بود بنابراین همکاران صندوق طی سال‌های قبل چندان به دنبال سرمایه‌گذاری نرفته بودند اما امروزه که جامعه ۲ هزار نفری بازنشسته های بانک حدوداً ۴ برابر شده است هزینه ها بیشتر شده و به دلایلی مانند افزایش تورم ضرورت سرمایه‌گذاری‌های سودآور تر در صندوق بیشتر شده است.
مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی گفت امروز صندوق رفاه و تامین آتیه دارای۲۴ هزار نفر عضو شاغل و بازنشسته  است واین در حالیست که عرف معمول صندوق های تامین آتیه بر این است که به ازای هر ۵ شاغل یک بازنشسته وجود داشته باشد اما در صندوق تامین آتیه بانک کشاورزی به ازای هر1/8 شاغل یک نفر بازنشسته داریم و این روند اجرای کار را مشکل کرده و باز هم ضرورت سرمایه گذاری از سوی صندوق جدی‌تر شده است.

خواندن 862 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
Monday, 18 February 2019
الإثنين, ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰

اوقات شرعی