ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
مجمع عمومی شرکت گسترش تجارت برنا برگزار شد

مجمع عمومی شرکت گسترش تجارت برنا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه: مجمع عمومی عادی شرکت گسترش تجارت برنا با حضور اعضای مجمع وسهامداران ،چهارشنبه گذشته در محل این شرکت برگزار گردید.

 این گزارش حاکیست: شرکت گسترش تجارت برنا در سال ۱۳۸۷ با نام شرکت بین المللی توسعه دنیای تجارت امید آفرین به ثبت رسید که در سال ۸۹ به نام شرکت بازرگانی توسعه صادرات سفیران امید تغییر نام و اواخر همان سال شرکت گسترش تجارت برنا نام گرفت. این شرکت یکی از شرکت های تابعه گروه راهبران اقتصادی آرمان است که ۴۰ درصد سهام آن متعلق به بانک کشاورزی است .درمجمع عمومی شرکت گسترش تجارت برنا گزارش مدیرعامل در خصوص فعالیت های یک سال گذشته و برنامه‌های آینده آن مطرح و اعضای مجمع به بررسی و تصمیم‌گیری در آن خصوص پرداختند .گزارش روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه حاکیست :سهامداران اصلی این شرکت شامل گروه راهبران اقتصادی آرمان، گروه مالی توسعه تعاون، صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی ،شرکت خدمات پشتیبانی مهر ۷۸ ،شرکت سرمایه گذاری تولیدی بازرگانی خدماتی کشاورز ،کارگزاری بانک کشاورزی و نوین مهر ۹۲ است که در مجموع ۴۰ درصد سهام متعلق به بانک کشاورزی و شرکت های زیر مجموعه آن است.

خواندن 748 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday, 20 June 2019
الخميس, ۱۶ شوال ۱۴۴۰

اوقات شرعی