ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
دکتر احمد رضا سبزواری : استراتژی گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز تدوین می شود

دکتر احمد رضا سبزواری : استراتژی گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز تدوین می شود

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز امروز (دوشنبه هشتم مرداد ۹۷) جلسه هیئت مدیره این گروه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز امروز (دوشنبه هشتم مرداد ۹۷) جلسه هیئت مدیره این گروه برگزار گردید .در حاشیه این جلسه دکتر احمد رضا سبزواری مدیرعامل گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه هر حرکت صحیح و درست در زمینه‌های مختلف به خصوص اقتصادی و سرمایه‌گذاری نیازمند برنامه ‌ریزی است لذا قبل از هرکاری تدوین یک برنامه کلان و جامع برای این حرکت الزامی است . سبزواری افزود در این راه استفاده از متخصصین و عالمان در حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری پیشنهاد گردید که با توجه به این نیاز امروز از حضور جناب آقای دکتر بت شکن که از چهره های نام آشنا در حوزه های بانکی و سرمایه گذاری کشور است در این جلسه بهره مند شدیم تا بتوان از نظرات و راهنمایی های ایشان استفاده نماییم.دکتر سبزواری با اشاره به صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی و 24 هزار عضو این صندوق گفت: به طور حتم استراتژی این گروه سرمایه‌گذاری به صورت تعاملی با صندوق رفاه و بانک کشاورزی خواهد بود تا شاهد سود و رشد مناسب در سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته باشیم. وی خاطر نشان کرد :نتیجه این سود و عملکرد مناسب به صندوق رفاه و تامین آتیه و در نهایت به بازنشستگان و کارکنان عضو این صندوق بر خواهد گشت.

خواندن 776 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday, 20 June 2019
الخميس, ۱۶ شوال ۱۴۴۰

اوقات شرعی