ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
حمایت و پشتیبانی دکتر زلقی مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه از موسسه مهر ۹۵ قابل تقدیر است .

حمایت و پشتیبانی دکتر زلقی مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه از موسسه مهر ۹۵ قابل تقدیر است .

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی مهندس موسوی رئیس هیئت مدیره موسسه مهر ۹۵ خاورمیانه در گفتگویی اختصاصی به تشریح فعالیت‌های این موسسه از ابتدای تاسیس تا کنون پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی مهندس موسوی رئیس هیئت مدیره موسسه مهر ۹۵ خاورمیانه در گفتگویی اختصاصی به تشریح فعالیت‌های این موسسه از ابتدای تاسیس تا کنون پرداخت و گفت موسسه مهر ۹۵ خاورمیانه در سال ۹۵ به دنبال دستور مدیرعامل سابق بانک کشاورزی با هدف پوشش نیروهای حراستی بانک در سراسر کشور به مدیر عاملی جناب اقای مجید داغری تاسیس و به ثبت رسید.
 در فاز اول و در ابتدای شروع به کار با دریافت  اسامی ۵۰۰ نفر از فرزندان کارکنان بازنشسته بانک برای حراست شعب بانک در تهران ،تهران بزرگ البرز و قم ثبت نام انجام و شرایط لازم هر کدام از افراد مورد بررسی قرار گرفت. موسوی افزود: از این تعداد ۹۵ نفر از مرداد و ابانماه 96 در شهر های فوق مشغول به کار شدند که این طرح با استقبال خوب روسای شعب بانک کشاورزی روبرو شد. رئیس هیئت مدیره موسسه مهر ۹۵ خاورمیانه در ادامه این گفتگو از استقبال خوب سایر استان ها از جمله آذربایجان غربی، مرکزی ،سیستان و بلوچستان، خوزستان خراسان رضوی و زنجان از فعالیت های موسسه خبر داد و گفت: در یک سال گذشته با سفر به این استان ها شرایط آنها مورد بررسی قرار گرفته که در صورت تمایل بانک میتوان با انعقاد قرارداد  مدیریت نیروهای حراستی شعب بانک کشاورزی در آن استان ها و سایر استان های متقاضی را برعهده گرفت. سید محسن موسوی افزود :متاسفانه در دی ماه سال گذشته با مشکلات پیش امده   به درخواست بانک کشاورزی  ناچار به تسویه حساب با اکثر نیروهای جوان که بسیاری نیز به تبع شغل ایجاد شده تشکیل زندگی مشترک زناشویی داده بودند گردیده و در حال حاضر تنها ۲۸ نفر از ۹۵ نفر شاغل دارای قرارداد کاری با این موسسه هستند که از این تعداد ۱۶ نفر در سایر استان‌های کشور و ۱۲ نفر در تهران، تهران بزرگ و البرز مشغول خدمت هستند. رییس هیئت مدیره موسسه مهر ۹۵ خاورمیانه با اشاره به گسترش فعالیت های موسسه و انعقاد قرار داد با سایر نهادهای دولتی و خصوصی گفت: حمایت و پشتیبانی های دکتر داریوش زلقی مدیرعامل صندوق رفاه و تامین آتیه بانک کشاورزی قابل تقدیر است و در حال حاضر با این حمایت‌ها توانسته‌ایم  در یک مناقصه در جنوب کشور برنده و در حال انعقاد قرارداد هستیم . همچنین در طرحی مربوط به جهاد کشاورزی در جاده مسجدسلیمان استان خوزستان نیز اقدام به ارائه رزومه و پیشنهاد کردیم که امیدواریم در این کار نیز موفق به انعقاد قرارداد شویم. لازم به ذکر است در بین بانکهای دولتی بانک کشاورزی اولین بانکی است که دارای موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی است.

خواندن 1024 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday, 20 June 2019
الخميس, ۱۶ شوال ۱۴۴۰

اوقات شرعی