ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری
تغییر در مدیریت شرکت خدمات مدیریت بصیر اندیش مهر

تغییر در مدیریت شرکت خدمات مدیریت بصیر اندیش مهر

از سوی آقای دکتر زلقی مدیر عامل صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی , آقای محمود عسکرزاده بعنوان مدیر عامل شرکت خدمات مدیریت بصیر اندیش مهر منصوب شد .


 در جلسه ای که در تاریخ 11/12/1397 و در دفتر شرکت خدمات مدیریت بصیر اندیش برگزار گردید , دکتر زلقی طی حکمی آقای محمود عسکرزاده را بعنوان مدیر عامل شرکت خدمات مدیریت بصیر اندیش مهر معرفی و از خدمات شایسته آقای مسعود کوهستانی تقدیر و تشکر کرد .
دکتر زلقی در جلسه تودیع و معارفه , به اهمیت فعالیت این شرکت و نظم و انضباطی که با مدیریت آقای کوهستانی حکمفرما بود اشاره کرد و از مدیر عامل جدید خواستارادامه این سیاست و توسعه ارتباط با سازمانهای بیرونی شد .
در ادامه آقای کوهستانی به مجموعه فعالیتها و اقداماتی که در طی تصدی شان صورت پذیرفت اشاره کرد و از همه دست اندرکاران تشکر نمود .
مدیر عامل جدید نیز با اعلام اینکه در این جمع غریبه نیست اظهار داشت که تمام تلاش خود را در جهت هرچه بهتر شدن روند روبه رشد و توسعه شرکت تلاش مجدانه ای داشته باشد .
این جلسه با حضور مدیر عامل و معاونین صندوق , مدیران سابق و جدید شرکت , رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز و اعضاء هیئت مدیره شرکت خدمات مدیریت بصیر اندیش مهر در دفتر آن شرکت برگزار گردید .

1

2

000
خواندن 674 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱
  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱
   
 • ایمیل: info@srta.ir

آخرین خبر امور داخلی