ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

آغاز نظرسنجی از اعضای صندوق رفاه و تامين آتيه برای اجرای طرح بخشودگی اقساط

با توجه به درخواست تعدادی از اعضای بازنشسته صندوق مبني بر اجرای طرح بخشودگی اقساط به جای پرداخت کمک هزینه معیشتی ماهانه، صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزي، نظر سنجي از اعضاي خود را كه متشكل از شاغلين، بازنشستگان و وظيفه بگيران است  را آغاز نمود.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزی ، اکبر رستمی نیا مدیر مرکز روابط عمومی صندوق با تشریح دلایل برگزاری این نظرسنجی گفت : همانطور که اعضای صندوق مطلعند، سالهاست که این مجموعه برای کمک به وضعیت معیشتی اعضای خود، ماهیانه مبلغی را تحت عنوان "کمک هزینه معیشتی" به بازنشستگان بانک کشاورزی پرداخت مي نمايد، اما با این وجود تعدادی از اعضاء، طی نامه نگاری های متعدد از مدیران صندوق خواسته اند تا مطابق الگوی برخي از صندوق های ديگر، به جای پرداخت کمک هزینه معیشتی، طرح بخشودگی اقساط جايگزين و اجرايي شود .
وی ادامه داد : در همین راستا مدیران صندوق قبل از هرگونه اقدامی، برای اینکه از نقطه نظرات سایر اعضاء نیز مطلع شوند، تصمیم به اجراي نظرسنجی در اين خصوص گرفته اند تا با مشاركت هر چه بهتر شما عزيزان و با بكار گيري تجارب ارزنده اعضاي خود بتوانند گامي موثر در اين زمينه بردارند.
رستمی نیا تصریح کرد: با همین دیدگاه، به همت روابط عمومی فرم هایی برای نظرسنجی از همکاران برای اظهار نظر در خصوص تبدیل وضعیت کمک هزینه معیشتی به طرح بخشودگی اقساط آماده و برروی سایت بارگذاری شده است.
وی افزود : به بیانی در صورت انجام این تغییر ، از این پس اعضای صندوق به جای دريافت کمک هزینه معيشتي بصورت ماهیانه، می توانند از مزایای بخشودگی اقساط وام ها و تسهیلات برخوردار شوند.
مدیر روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه كاركنان بانک کشاورزی تاکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع، از تمامی اعضا دعوت می شود تا از تاریخ 23 تا 30 مهرماه، به سایت صندوق به آدرس: www.srta.ir مراجعه و ضمن اظهار نظر در مورد اجرايي شدن این طرح و يا عدم آن، پیشنهادهای خود را با ذكر دلايل با رويكرد همفكري و تعامل اعلام و ارسال نمايند.

خواندن 4348 دفعه

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱
  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱
   
 • ایمیل: info@srta.ir

آخرین خبر امور داخلی