ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

..

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

مهر نود و پنج خاورمیانه (موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی)

 

معرفی موسسه:

مؤسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی مهر نود و پنج خاورمیانه در سال 1395 در راستای آئین نامه اجرایی ماده 122 قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی ابلاغی از سوی فرماندهی کل قوا تأسیس گردیده است که به موجب آن پس از موافقت فرماندهی کل نیروهای مسلح به وزارت کشور اجازه داده می شود از طریق نیروی انتظامی نسبت به اعطای مجوز فعالیت به متقاضیان تشکیل مؤسسات غیر دولتی خدمات حفاظتی و مراقبتی برای واگذاری بخشی از خدمات انتظامی و حفاظتی به مؤسسات مذکور با حفظ کنترل و نظارت دقیق بر اساس آئین نامه اجرایی اقدام نماید.
 

موضوع موسسه:    

حفاظت از اماکن و تأسیسات خصوصی و دولتی فاقد طبقه بندی حفاظتی از قبیل محلات ، مجتمع های مسکونی ، تجاری و صنعتی ، شعب غیر مادر بانک های خصوصی، مؤسسات مالی و اعتباری، صندوق های قرض الحسنه، اماکن تفریحی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و درمانی، زمین‌ها و تأسیسات کشاورزی، سیلوها، انبارهای کالا و پروژه های عمرانی.

 

چشم انداز موسسه:    

در نظر است بحول و قوۀالهی و با توجه به دستورات مدیر عامل محترم بانک کشاورزی جناب آقای دکتر شهیدزاده، از میان فرزندان بازنشستگان محترم بانک که در فاز اوّل حسب اعلام حراست کل برای شعب بشدت آسیب پذیر تعداد 498 نفر نیرو برای انجام حراست از شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور است دعوت بعمل آمده و پس از طی مراحل:
1- ارزیابی اوّلیه و کنترل شرایط لازم برای انجام این امر بدلیل حساسیت لازم
2- اعزام به طّب کار ( جهت انجام آزمایشهای کامل پزشکی و انجام تست ده گانۀ مواد مخدر )
3- اعزام به دورۀ آموزشی مقدماتی ناجا
4- ملبس به لباس ناجا با شرایط اعلامی
5- تحویل تجهیزات به کلیۀ نیروها شامل (شوکنده ، افشانه ، دستبند و تونفا)
6- معرفی رسمی و استقرار در شعب.

 


ماموریت موسسه:

در راستای مشارکت و قرارداد منعقده با صندوق رفاه وتأمین آتیه برمبنای 80% صندوق رفاه وتأمین آتیه و 20% هیئت مؤسس برای انجام مأموریت فعلی برای جذب و استقرار نیرو در شعب بانک و در مرحلۀ بعد از میان داوطلبین برجسته برای انجام خدمات پول رسانی و ... دیگر نیازهای بانک اعم از املاک تملیکی (شامل ساختمانها ، کارخانجات و ...) اقدام می نماید.

 

اهداف و برنامه‌ها:

ارتباط مستمر و تنگاتنگ با استانها ( مدیران کل ، مدیران کل حراست و معاونین محترم ) در راستای به ثمر رساندن اهداف مدیر عامل محترم بانک و هیئت مدیره محترم تا جایی که از انجام این قرارداد سود 80% که مبلغی قابل توجه برای بهبود و رفع مشکلات بازنشستگان محترم بانک خواهد شد صورت پذیرد ، که امید است با تلاش مستمر و بی وقفۀ مدیران و همکاری سایر شرکاء مؤسسه این سهم تحقق یابد .


ارتباط با ما:   

آدرس: تهران ، خیابان ستارخان ، ابتدای خیابان نیایش ، پلاک 20 ، واحد 3
شماره تماس: 66513574 , 66517735 - 021
شماره فکس: 66513574 , 66517735 - 021
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

اطلاعات تماس

 • آدرس:
  تهران، پل گیشا (نصر)، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان پاتریس لومومبا، ساختمان مرکزی بانک کشاورزی، طبقه هفتم، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی 
  تلفن : ۸۸۲۴۰۰۰۹-۰۲۱
   
 •  مرکز ارتباطات و روابط عمومی:
  تلفن: ۴۳۴۸۵۱۴۱-۰۲۱

  فکس: ۴۳۴۸۵۱۳۷-۰۲۱

 • ایمیل: info@srta.ir

تاریخ و زمان فعلی

پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday, 20 June 2019
الخميس, ۱۶ شوال ۱۴۴۰

اوقات شرعی